درخواست نمایندگی

درخواست نمایندگی

 
 مشاوره مهاجرت به فکس دیجیتال
مهاجرت به فکس سرور

خدمات مشاوره در حوزه فکس سرور دیجیتال digital faxserver بر پایه سخت افزارهای مناسب ارسال و دریافت فکس در شبکه و معرفی ابزارها و تجهیزات لازم جهت مهاجرت به سمت فکس سرور faxserver
 
 استقرار راهکار فکس تحت شبکه
راهکار فکس تحت شبکه

طراح و پیاده سازی سامانه فکس دیجیتال در بستر شبکه ارتباطی سازمان بر پایه نیاز ها و ملاحظات مختلف، همچنین آموزش راهبری و سرپرستی سیستم فکس سرور جدید
 
 تامبن تجهیزات سرور فکس و پشتیبانی
تجهیزات فکس سرور

تامین تجهیزات فکس سرور ، پشتیبانی و نگهداری زیرساخت نرم افزاری و سخت افزاری فکس سرور سازمان و محافظت از دارایی های سازمان و ارائه خدمات پشتیبانی سرور فکس
 
 مشتریان فکس سرور
مشتریان ما
 
 آرشیومقالات فکس سرور
کلمه کلیدی
:
از
تا

استفاده از فکس سرور myfax در خطوط تلفنی E1

خط تلفن E1 چیست؟ (E1/T1) در واقع یک استاندارد کلی برای خطوط ديجيتال می باشد که بصورت دو نوع وجود دارد نوع اول : استاندارد اروپائی نوع دوم : استاندارد آمريکائی (که E1 برای اروپا و T1 استاندارد آمريکائی)
پنجشنبه 20 خرداد 1395

ارسال فکس تحت شبکه با نرم افزار

کاربران فکس سرور انتظار دارند با راه اندازی سیستم فکس تحت شبکه ( FaxServer ) برای ارسال فکس زمان کمتری را صرف کنند و سرعت بیشتری داشته باشد . نکته دیگر اینکه هرگونه فایلی را بتوانند از پشت سیستم خود از طریق فکس سرور به بیرون از سازمان خود ارسال کنند .
پنجشنبه 20 خرداد 1395

ارسال فکس از طریق ایمیل با استفاده از فکس سرور myFAX

یکی از روشهای بسیار آسان و مطمئن برای ارسال و دریافت فکس در شبکه امکان استفاده از سیستمهای مدیریت ایمیل و اتصال ایمیل سرور به فکس سرور شبکه می باشد . کاربران زیادی در سازمانها ارسال و دریافت بسیاری از مکاتبات خود را از طریق ایمیل و نرم افزارهای مدیریت ایمیل مانند نرم افزار بسیار کامل و کاربردی Microsoft outlook انجام میدهند .
پنجشنبه 20 خرداد 1395

ارتباط فکس سرور با سیستمهای تلفن VOIP

در برخی از سازمانها از سیستمهای تلفن تحت شبکه یا اصطلاحاً VOIP استفاده می کنند . در این نوع سیستمهای تلفنی همه گوشی های تلفن از طریق کابل شبکه به سرور مرکزی مدیریت تلفن متصل بوده و علاوه بر کیفیت خوب صدا از امکانات گستره تری نسبت به سیستمهای تلفن آنالوگ قدیمی برخوردار است .
پنجشنبه 20 خرداد 1395

ارتباط فکس سرور با ایمیل سرور

یکی از سرویسهای ایمیل پر استفاده در شبکه های کشور ما سرور ایمیل Exchange محصول شرکت ماکروسافت می باشد .
پنجشنبه 20 خرداد 1395

ارتباط با فکس سرور myfax از راه دور با DDNS

از فکس سرور می توان هر جای شبکه داخلی یا شبکه اینترنت استفاده نمود چرا که فکس سرور myFax از سرویس HTTP استفاده نموده و با استفاده از همه مرورگرها قابل دسترسی می باشد .
پنجشنبه 20 خرداد 1395

اهمیت استفاده از فکس سرور در اتوماسیون اداری

در دنیای صنعتی و رو به پیشرفت امروز سیستم های اتوماسیون اداری، سیستم های مدیریتی هستند که نقش مهم آنها امکان برقراری ارتباطات درون سازمانی و برون سازمانی است. ارتباطاتی مانند ...
پنجشنبه 20 خرداد 1395

Cover sheet در فکس سرور چیست؟

Cover sheet در فکس سرور ها در واقع اولین صفحه فکس ارسال شده می باشند که در آن اطلاعات شرکت ، سازمان یا شخص ارسال کننده فکس از طریق فکس سرور را به گیرنده فکس اطلاع می دهد . همچنین در Cover sheet می توان موضوع فکس ارسالی و تعداد صفحات این فکس را درج نمود .
پنجشنبه 20 خرداد 1395

فکس سرور سخت افزاری

فکس سرور سخت افزاری در بستر شبکه یک طراحی بی نظیر و انعطاف پذیر برای حفظ سرمایه شما می باشد . راه کارهای ارائه گردیده توسط مرکز پشتیبانی انفورماتیک ایران شما را مطمئن می سازد که خرید یک فکس سرور سخت افزاری یک سرمایه گذاری بسیار مفید در آینده برای تجارت شما محسوب گردد . همچنین همزمان با افزایش نیازها و توسعه تجارت شما ،حداقل هزینه را برای شما تامین می کند.
سه شنبه 11 اسفند 1394

مزایای فکس سرور

با استفاده از فکس سرور ، کاربر می تواند بدون ترک میز کار خود فکس ها را دریافت و ارسال نماید.
سه شنبه 11 اسفند 1394