درخواست نمایندگی

درخواست نمایندگی

 
 مشاوره مهاجرت به فکس دیجیتال
مهاجرت به فکس سرور

خدمات مشاوره در حوزه فکس سرور دیجیتال digital faxserver بر پایه سخت افزارهای مناسب ارسال و دریافت فکس در شبکه و معرفی ابزارها و تجهیزات لازم جهت مهاجرت به سمت فکس سرور faxserver
 
 استقرار راهکار فکس تحت شبکه
راهکار فکس تحت شبکه

طراح و پیاده سازی سامانه فکس دیجیتال در بستر شبکه ارتباطی سازمان بر پایه نیاز ها و ملاحظات مختلف، همچنین آموزش راهبری و سرپرستی سیستم فکس سرور جدید
 
 تامبن تجهیزات سرور فکس و پشتیبانی
تجهیزات فکس سرور

تامین تجهیزات فکس سرور ، پشتیبانی و نگهداری زیرساخت نرم افزاری و سخت افزاری فکس سرور سازمان و محافظت از دارایی های سازمان و ارائه خدمات پشتیبانی سرور فکس
 
 مشتریان فکس سرور
مشتریان ما
 
کد : 10

ارسال فکس تحت شبکه با نرم افزار

کاربران فکس سرور انتظار دارند با راه اندازی سیستم فکس تحت شبکه ( FaxServer ) برای ارسال فکس زمان کمتری را صرف کنند و سرعت بیشتری داشته باشد . نکته دیگر اینکه هرگونه فایلی را بتوانند از پشت سیستم خود از طریق فکس سرور به بیرون از سازمان خود ارسال کنند .

راه های مختلفی برای ارسال فکس وجود دارد مانند استفاده از کنسول وب فکس سرور myFAX ، استفاده از سرویس ارسال فکس از طریق ایمیل Email to Fax و یا ارسال فکس اینترنتی . اما راه بسیار بهتر و راحت تری که وجود دارد استفاده از نرم افزار ارسال فکس تحت شبکه Print to Fax می باشد .

با استفاده از نرم افزار Print to Fax  کاربران شبکه براحتی از سیستم کامپیوتر خود می توانند هرگونه فایلی را که قابلیت چاپ داشته باشد را از طریق Network Fax Server ارسال کنند . که این امر باعث می شود فکسها به سرعت ارسال شده و کاربران زمان کمتری را برای ارسال فکس شبکه ای هزینه کنند .

برای استفاده از ابزار Print to Fax  شما در ابتدا وارد کنسول مدیریت فکس سرور مای فکس شده و در بخش دانلود فکس سرور نرم افزار پرینتر فکس را دانلود می کنید .

فایلی را که از بخش دانلود فکس سرور مای فکس دانلود می کنید بصورت فایل زیپ شده است و لذا باید آنرا آنزیپ نمائید .

در مجموعه فایلهای نرم افزار Print to Faxserver یک فایل EXE وجود دارد که باید آنرا اجر کنیم . نکته ای که وجود دارد این است که برای نصب این نرم افزار بهتر است با اکانت Administrator کامپیوتر Local وارد شده باشید چرا که باید سرویسهائی را که برای ارسال فکس با  کامپیوتر و ارتباط با فکس سرور شبکه وجود دارد را نصب و اجرا نماید . 
در هنگام نصب نرم افزار پنجره ای برای شما باز می شود که اطلاعات مربوط به فکس سرور را از شما درخواست می کند . شما باید اطلاعات زیر را در آن وارد نمائید تا بتوانید برای ارسال فکس با کامپیوتر بتوانید ارتباط لازم را با فکس سرور myFAX برقرار کنید .

شما باید در هنگام راه اندازی فکس تحت شبکه اطلاعات و تنظیمات لازم را با توجه به شبکه سازمان خود انجام دهید . از این اطلاعات می توان برای راه اندازی فکس اینترنتی نیز استفاده نمود .

اطلاعات لازم برای نصب نرم افزار Print to Fax server  :

FaxServer IP address  : اطلاعات مربوط به IP فکس سرور شبکه خود را وارد کنید .

User Name  : نام کاربری که برای شخص مورد نظر در هنگام راه اندازی فکس تحت شبکه مشخص نموده اید را در این قسمت وارد کرده تا نرم افزار بتواند برای ارسال فکس اینترنتی یا ارسال فکس با کامپیوتر ، ارتباط لازم را با فکس سرور مرکزی برقرار نماید . Password : در قسمت مربوط به پسورد شما باید رمز عبوری که در کنسول مدیریتی فکس سرور myFAX برای کاربر مربوطه مشخص کرده بودید را وارد نمائید تا فکس سرور مای فکس بتواند هویت سنجی لازم را انجام دهد . توجه کنید که در همگام راه اندازی فکس تحت شبکه لیستی از کاربرانی که قرار است با فکس سرور مرکزی کار کنند را ساخته و بایگانی کنید تا زمان نصب نرم افزار Print to fax  و در زمان استفاده از فکس اینترنتی بتوانید از این اطلاعات استفاده کنید .

Sender : در این قسمت  نام شخصی که قرار است این نرم افزار را برای ایشان نصب کنید وارد نمائید . منظور اسم خود شخص است که در گزارشاتی که در بخش کنترل فکس سرور مرکزی شبکه به شما خواهد داد ببینید چه شخصی فکس ارسال کرده است .

Advertising  :  در این بخش نام شرکت یا سازمان شما را وارد کنید که گیرنده فکس بداند این فکس از کدام سازمان یا شرکت ارسال شده است و توسط چه نوع فکس سرور یا دستگاه فکس مکانیکی ارسال شده است .

اطلاعاتی که در این قسمت وارد می کنید در فکسهای ارسالی در قسمت بالای کاغذ فکس درج می شوند که اگر تا کنون توجه کرده باشید در بالای هر فکسی که دریافت می کنید یکسری اطلاعات در یک خط بالای کاغذ فکس درج می شوند که این اطلاعات نیز بخشی از این می باشد .

Line  : در این بخش شما باید در هنگام ارسال فکس وقتی که میخواهید دستور ارسال فکس را بزنید برای فکس سرور مشخص کنید که این فکس را دستگاه فکس سرور مرکزی شبکه شما از کدام خط تلفن متصل به خود ارسال کند .

شما باید در هنگام خرید فکس سرور این مسئله را مشخص کنید که با توجه به نوع نیاز سازمانی شما و تعداد خطوط فکسی که نیاز دارید از کدام مدل های مختلف  فاکس سرورmyFax  خریداری نمائید . این موضوع را در ابتدای فرآیند خرید فاکس سرور با نمایندگی فکس سرور myFAX در میان بگذارید تا کارشانسان نمایندگی فروش فاکس سرور مای فکس بتوانند شما را راهنمائی کنند تا در فروش فکس سرور دچار اشتباه نشوند و شما نیز با خیال راحت بتوانید در راه اندازی فکس مرکزی شبکه دچار مشکل نشوید و کاربران شما بتوانند براحتی از امکان ارسال فکس با کامپیوتر شبکه نیز استفاده کنند .

برای آشنائی با اینکه مدلهای مختلف فکس سرور myFAX به چه صورت هستند می توانید با نمایندگی فروش فاکس سرور مای فکس تماس بگیرید .

موارد فوق مهمترین تنظیمات در نرم افزار Print to fax  می باشند سایر موارد نیز شامل این است که برای مثال کیفیت ارسال فکس با فکس سرور مرکزی به چه صورت باشد و اینکه در هنگام ارسال فکس شبکه ای شماره گیری مقصد چند بار تکرار شود و دستگاه فاکس سرور در صورت اشغال بودن خط مقصد چند بار تکرار کند .

همچنین می توانید برای این کاربر میزان اولویت فکس های ارسال شده به فاکس سرور مشخص شود که برای مثال شما میتوانید برای مدیران سازمان یا مسئولین دفتر مدیریت اولویت بالائی را قرار دهید تا در زمان ارسال فکس بوسیله کامپیوتر توسط این کاربران ، فاکس سرور مرکزی اسناد ارسال شده توسط آنها را در صف ارسال ، در ردیف اول ارسال فکس اتومایتک قرار دهد و اسناد آنها با اولیوت بالا ارسال شوند .

در نهایت شما دکمه OK را زده و این پنجره بسته می شود .

اکنون شما میتوانید هر گونه فایل قابل چاپی را بوسیله این نرم افزار به بیرون فکس کنید . اسناد شما بصورت فایلهای دیجیتال به فاکس سرور ارسال می شوند . فاکس سرور مرکزی آن اسناد را دریافت و به شماره ای که شما گفته اید ارسال می کند .

این امر به این شکل انجام می شود که شما پس از خرید فاکس سرور و راه اندازی فاکس سرور مرکزی و تنظیم دستگاه فاکس سرور ، نرم افزار ارسال فاکس شبکه ای یا Print to Faxserver را نصب می کنید .

هر فایلی را که بخواهید فاکس کنید از منوی چاپ نرم افزار مورد نظر و از لیست چاپگر های موجود گزینه PrintToFax را انتخاب کنید . سپس پنجره ای برای شما باز می شود که در قسمت FAX Number  شماره فکس مقصد را وارد می کنید .

سایر قسمتهای این بخش نیز با توجه به تنظیماتی که در هنگام راه اندازی فاکس تحت شبکه انجام داده اید نمایش داده می شود یا اینکه در هنگام نصب نرم افزار print2Fax از شما اطلاعات خواسته شده بود اینجا نمایش داده می شوند .

مهمترین بخش همین است که شماره فکس مقصد را وارد کنید و در پائین پنجره دکمه Send را کلیک نمائید .

در این زمان کامپیوتر شما فایل مورد نظر را بهمراه شماره تلفن مقصد برای دستگاه فاکس مرکزی شبکه ارسال می کند و فکس سرور تحت شبکه یا همان فکس تحت شبکه نیز آنرا شماره گیری کرده و ارسال می کند خواه فکس مقصد یک فاکس سرور مرکزی باشد یا دستگاه فاکس سنتی یا فکس اینترنتی باشد مهم نیست .

دستگاه فکس سرور تحت شبکه myFAX طوری طراحی شده است که با همه دستگاهها و مدلهای مختلف فکس سازگاری دارد و امکان ارسال و دریافت فکس شبکه ای  را دارد .