درخواست نمایندگی

درخواست نمایندگی

 
 مشاوره مهاجرت به فکس دیجیتال
مهاجرت به فکس سرور

خدمات مشاوره در حوزه فکس سرور دیجیتال digital faxserver بر پایه سخت افزارهای مناسب ارسال و دریافت فکس در شبکه و معرفی ابزارها و تجهیزات لازم جهت مهاجرت به سمت فکس سرور faxserver
 
 استقرار راهکار فکس تحت شبکه
راهکار فکس تحت شبکه

طراح و پیاده سازی سامانه فکس دیجیتال در بستر شبکه ارتباطی سازمان بر پایه نیاز ها و ملاحظات مختلف، همچنین آموزش راهبری و سرپرستی سیستم فکس سرور جدید
 
 تامبن تجهیزات سرور فکس و پشتیبانی
تجهیزات فکس سرور

تامین تجهیزات فکس سرور ، پشتیبانی و نگهداری زیرساخت نرم افزاری و سخت افزاری فکس سرور سازمان و محافظت از دارایی های سازمان و ارائه خدمات پشتیبانی سرور فکس
 
 مشتریان فکس سرور
مشتریان ما
 
کد : 11

استفاده از فکس سرور myfax در خطوط تلفنی E1

تفاوت اين دو استاندارد  در تعداد کانالهای تماس  آنها می باشد .  در خط تلفن معمولی یا خط آنالوگ شما فقط يک کانال برای ارتباط  دارید اما در اين نوع خطوط تعداد کانالها از يکی بيشتر است. به طور مثال  تعداد اين کانالها در E1 برابر ۳۲ خط است. که ۲ خط از آن برای سيگنالينگ و همزمان سازی بکار ميرود وسایر خط ها ، يعنی ۳۰ خط قابل بهره برداري خواهد بود.

این به این معنی می باشد که یک خط لینک E1 مانند 30 خط تلفن عادی  شهری می باشد.  T1 دارای ۲۴ کانال است يعنی اينکه اگر شرکت شما  يک خط T1 داشته باشد می تواند ۲۴ خط ارتباط همزمان داشته باشد.

کانالهای اين خطوط می توانند حداکثر تا ۶۴۰۰۰bps ديتا انتقال بدهند. به اين معنی که اگر تلفن شما ديجيتال باشد شما می توانید سرعت ارتباطتان با يک خط E1 را به ۶۴۰۰۰bps برسانید. اما چون خطوط فعلی آنالوگ هست و چون مودم های فعلی حداکثر تا ۵۶۰۰۰bps می توانند ارتباط برقرار کنند سرعت ارتباط به حداکثر ۵۶۰۰۰bps محدود ميشود. 

مودم E1 و ارتباط با فکس سرور:

دستگاه مودم جهت انتقال اطلاعات توسط  خط E1 از مخابرات تا مرکز تلفن موجود در محل شما استفاده می شود . برای هر خط E1   نیاز به یک دستگاه مودم وجود دارد . نوع و مدل   مودم  مورد نیاز را شرکت مخابرات  مشخص  میکند. پس  از درخواست خرید،  تکنسین مخابرات جهت نصب مودم  و تنظیمات لازم به محل شما مراجعه می نماید  . دستگاه مودم در محل   استقرار یافته و با توجه به نوع استفاده  از این نوع خط تنظیمات لازم انجام می گیرد.

مودم E1 پس از استقرار در محل سازمان شما به مرکز تلفن شما متصل خواهد شد . برای مثال شرکت پاناسونیک دارای انواع مراکز تلفنی می باشد که امکان ارتباط با سیستم E1 را دارند و می توانند ارتباط خوبی با فکس سرور faxserver  موجود در شبکه شما ایجاد کنند . پس از اتصال مودم E1 به مرکز تلفن  شما و اختصاص شماره های داخلی به کاربران داخلی سازمان یکی از این خطوط داخلی را برای اتصال به فکس سرور Faxserver در نظر می گیریم . یعنی در تنظیمات مرکز تلفن خود ( مثلاً مرکز تلفن PANASONIC TDA600 ) تنظیم می کنیم که هر گاه مثلاً کسی از بیرون شما تلفن سازمان ما را شماره گیری کرد و داخلی 5 را شماره گیری نمود سپس اتصال این داخی را با فکس سرور myFAX و یا هر فکس سرور دیگری که در شبکه دارید و قصد دارید ارسال فکس شبکه ای را برای کاربران خود فراهم کنید ، برقرار کند . سپس وارد کنسول مدیریتی سرور فکس شبکه خود شوید و شماره داخلی که مرکز تلفن به فکس سرور اختصاص داده را  در تنظیمات Fax server myFAX   وارد نموده و تنظیمات لازم را نیز روی مرکز تلفن انجام می دهیم برای مثال امکان شماره گیری شهری و بین شهری داشته باشد تا کاربران بتوانند امکان ارسال فکس اینترنتی به بیرون از سازمان را با استفاده از سرور فکس مرکزی شبکه داشته باشند .

فکس سرور myFAX از همه پروتکلهای مربوط به خطوط تلفن E1 پشتیبانی می کند . و شما در استفاده از فکس سرور در تلفن E1 می توانید براحتی فکس تحت شبکه را در سازمان خود راه اندازی نموده و استفاده کنید .

مزیتی که در خطوط E1وجود دارد این است که در ارسال فکس از طریق سرور فکس شبکه ای همه کاربران فکس های خود را به سمت فکس سرور ارسال می کنند و Faxserver  دیتای دریافتی را به مرکز تلفن ارسال کرده و از آنجا که در خطوط E1 همزمان 30 ارتباط همزمان وجود دارد میزان اشغالی خطوط فکس شبکه ای بسیار پائین است .