درخواست نمایندگی

درخواست نمایندگی

 
 مشاوره مهاجرت به فکس دیجیتال
مهاجرت به فکس سرور

خدمات مشاوره در حوزه فکس سرور دیجیتال digital faxserver بر پایه سخت افزارهای مناسب ارسال و دریافت فکس در شبکه و معرفی ابزارها و تجهیزات لازم جهت مهاجرت به سمت فکس سرور faxserver
 
 استقرار راهکار فکس تحت شبکه
راهکار فکس تحت شبکه

طراح و پیاده سازی سامانه فکس دیجیتال در بستر شبکه ارتباطی سازمان بر پایه نیاز ها و ملاحظات مختلف، همچنین آموزش راهبری و سرپرستی سیستم فکس سرور جدید
 
 تامبن تجهیزات سرور فکس و پشتیبانی
تجهیزات فکس سرور

تامین تجهیزات فکس سرور ، پشتیبانی و نگهداری زیرساخت نرم افزاری و سخت افزاری فکس سرور سازمان و محافظت از دارایی های سازمان و ارائه خدمات پشتیبانی سرور فکس
 
 مشتریان فکس سرور
مشتریان ما
 
کد : 12

روشهای بکاپ گیری از اطلاعات فکس سرور

فکس سرور یکی از سرویسهای مهم و استراتژیک در سازمان ها می باشد . تصور کنید کلیه مکاتبات با خارج از سازمان شما همگی از طریق فکس انجام شود و همه آنها را سیستم فکس تحت شبکه myFAX بخواهد مدیریت کند .

اگر مدیریت فکس شبکه ای سازمان شما بر عهده دستگاه فکس سرور myFAX می باشد و همه اطلاعات فکسهای شما شامل فکسهای ارسالی ، فکسهای دریافتی و اطلاعات مربوط به کاربران را شامل گردد برای داشتن نسخه پشتیبانی همواره باید تمهیداتی اندیشیده شود .

شما باید در زمان خرید فکس سرور faxserver به این موضوع نیز فکر کرده باشید که بکاپ اطلاعات فکس به چه صورت است و این موضوع را باید حتماً با نمایندگی فروش فکس سرور myFAX  در ایران در میان بگذارید تا اطلاعات لازم را به شما بدهند .

اما مسئله تهیه بکاپ از اطلاعات فکس سرور شبکه بسیار ساده است . شما پس از خرید فاکس تحت شبکه از نماینده فروش فاکس سرور myFAX و همچنین بعد از تنظیمات لازم و راه اندازی فاکس تحت شبکه در سازمان خود باید نرم افزاری را برای تهیه نسخه پشتیبانی فکس سرور روی یک کامپیوتر دیگر نصب کنید و آنرا تنظیم کنید تا هر چند وقت به دستگاه فاکس تحت شبکه myFAX متصل شده و از اطلاعات آن شامل فاکسهای دریافتی و ارسالی هستند بکاپ تهیه کند .

برای تهیه بکاپ ، در حافظه خود دستگاه فکس سرور یک نرم افزار تعبیه شده است بنام Faxserver Backup که شما باید پس از راه اندازی فاکس سرور در شبکه خود آنرا از طریق کنسول مدیریتی فکس سرور دانلود کنید . روی یک سیستم کامپیوتر دیگر نصب کنید و آنرا تنظیم نمائید .

تنظیمات نرم افزار تهیه بکاپ از فکس سرور نیز به این صورت است که ابتدا باید دستگاه فکس سرور را که قرار است از آن بکاپ گرفته شود را برای این نرم افزار تعریف کنید . 
ابتدا پس از ورود به کنسول مدیریتی فاکس سرور باید تنظیم کنید که فاکس سرور قرار است بکاپ خود را روی کدام کامپیوتر داشته باشد . منظور همان کامپیوتری که نرم افزار بکاپ را روی آن نصب کرده ایم است .

برای این منظور در بخش Server Setting  روی گرینه Backup  کلیک میکنیم :

این بخش برای تنظیم دریافت پشتیبان از دستگاه فکس سرور.نام کامپیوتری که نرم افزار بکاپ روی آن نصب است را در قسمت Backup Host  می نویسیم و همچنین سیرویس بکاپ را Enable   می کنیم .

اکنون نرم افزار بکاپ به فکس سرور myFAX متصل شده و هر نیم ساعت یکبار فکس سرور را چک میکند که آیا فایل جدیدی وارد فاکس سرور شده است یا خیر در صورت ورود فایل جدید اعم از فکس دریافتی و یا فکس ارسالی آنرا گرفته و در دیتابیس نرم افزار بکاپ ذخیره می کند .

روش دیگر تهیه بکاپ از فکسها این است که ابتدا در یکی از سرورهای شبکه یک فولدر ایجاد کنیم و سپس در آن فولدر برای هر کاربر یک فولدر مجزا ایجاد نمائید . آنرا Share  کنید و سپس در کنسول وب بخش مدیریت فکس سرور زمانی که کاربر ها را ایجاد میکنیم برای فکس سرور مشخص کنیم که فکسهای این کاربر را در فولدری که برایش ساخته ایم ذخیره کند .

این کار را باید برای همه کاربران انجام دهیم که تنظیمات آن بشرح زیر است :

ابتدا وارد کنسول مدیریت فکس سرور می شویم . سپس در قسمت Management   وارد قسمت User management  می شویم . Fax2folder : اطلاعات مربوط به Share Folder را وارد میکنیم که شامل :

Share name :  نام فولدر اصلی که در سرور مذکور ساخته ایم را می نویسیم

Sub Directory : نام زیر شاخه ای که برای آن کاربر خاص تعرفی کرده ایم را می نویسیم

Share host IP : آدرس آن سروری را که Share folder  در آن وجود دارد را مینویسیم

Share Account : نام کاربری که امکان و دسترسی برای ساختن فایل در آن فولدر دارد را می نویسیم

Share Password : رمز عبور آن اکانتی که امکان ساخت فایل در فولدر Share  را دارد را دراین قسمت می نویسیم

Format  : در این قسمت مشخص میکنیم که فکس سرور فایلها را با چه فرمتی در آن فولدر ذخیره کند .

و در آخر نیز مشخص میکنیم که فکس سرور کدام فکسها را در آن فلدر ذخیره که فکسهای دریافتی یا فکسهای ارسالی و یا هردو .

این روش یکی از روشهای بسیار مناسب نیز برای استفاده در اتصال فکس سرور به اتوماسیون اداری می باشد .