درخواست نمایندگی

درخواست نمایندگی

 
 مشاوره مهاجرت به فکس دیجیتال
مهاجرت به فکس سرور

خدمات مشاوره در حوزه فکس سرور دیجیتال digital faxserver بر پایه سخت افزارهای مناسب ارسال و دریافت فکس در شبکه و معرفی ابزارها و تجهیزات لازم جهت مهاجرت به سمت فکس سرور faxserver
 
 استقرار راهکار فکس تحت شبکه
راهکار فکس تحت شبکه

طراح و پیاده سازی سامانه فکس دیجیتال در بستر شبکه ارتباطی سازمان بر پایه نیاز ها و ملاحظات مختلف، همچنین آموزش راهبری و سرپرستی سیستم فکس سرور جدید
 
 تامبن تجهیزات سرور فکس و پشتیبانی
تجهیزات فکس سرور

تامین تجهیزات فکس سرور ، پشتیبانی و نگهداری زیرساخت نرم افزاری و سخت افزاری فکس سرور سازمان و محافظت از دارایی های سازمان و ارائه خدمات پشتیبانی سرور فکس
 
 مشتریان فکس سرور
مشتریان ما
 
کد : 14

دریافت فکس از سیستم تلفن بانک با فکس سرور

همانطور که  مي‌دانيد بسياري از خدمات و اطلاعاتي كه درباره حساب بانكي‌ خود  به آن احتیاج داريد بدون اينكه لازم باشد به بانك خود مراجعه كنيد در دسترس شما قرار دارند. سرویهائی مانند  كنترل موجودي حساب های بانکی خود ، دريافت انواع گزارش گردش حساب بانکی ، دریافت اطلاع از وضعيت چك‌هاي صادر شده  شما و بسياري از خدمات و اطلاعات ديگر .

یکی از انواع روشهای دسترسی به اطلاعات حساب بانکی و دریافت انواع گزارش سیستم تلفن بانک می باشد . كافيست استفاده از سيستم تلفن بانك خود را شروع كنيد تا شاید  نيمي از مراجعات شما به شعبه بانک مورد نظرتان كاسته شود.

براي استفاده از سیستم تلفن بانک كافي است تا با استفاده از يك دستگاه تلفن كه امكان شماره‌گيري به صورت Tune را داشته باشد، شماره تلفن مربوط به تلفن بانک را شماره گیری کرده تا به آن سیستم متصل شوید . 

پس از اتصال به سیستم تلفن بانک شما می توانید گزارشهای مربوط به حساب خود را بصورت فکس دریافت کنید . یعنی شما می توانید با استفاده از دستگاه فکس سرور myFAX  پس از اتصال به سیستم تلفن بانک گزارشهای حساب خود را دریافت کنید .

اما اینکه چگونه از این روش استفاده کنید 2 راه وجود دارد:

روش اول اینکه در پشت دستگاه فکس سرور یک گوشی تلفن معمولی متصل کنیم . همانطور که میدانید پشت دستگاه فکس سرور myFAX در قسمت لاین 2 پورت تلفن وجود دارد . یک پورت جهت ورود کابل تلفن بوده و یک پورت هم برای خروجی کابل تلفن می باشد .

یعنی اینکه شما یک خط تلفن را وارد فکس سرور کرده و از پورت دیگر می توانید خروجی گرفته و فاکس سرور مای فکس را به یک گوشی تلفن متصل کنید . 

در این روش شما باید ابتدا با گوشی تلفن خود که به فکس سرور متصل نموده اید شماره تلفن بانک را گرفته ، اطلاعات مورد نیاز آن را وارد کنید و در نهایت زمانی که سیستم به شما اعلام میکند که " لطفاً فکس خود را استارت نمائید" روی دستگاه فکس سرور در جلوی پنل یک کلید مربعی وجود دارد . در واقع آن کلید روی فکس سرور myFAX همان کلید استارت فکس می باشد .

پس از اینکه دکمه مورد نظر را زدید گوشی تلفن را بگذارید . در واقع فکس سرور myFAX به سیستم تلفن بانک متصل شده ، شروع به دریافت فکس می کند .

پس از دریافت کامل فکس از سیستم تلفن بانک شما می توانید گزارش آنرا از طریق کنسول کاربری خود در فکس سرور مشاهده کنید .

نکته مهم این است که فایل دریافتی ممکن است دارای چند صفحه باشد که شما باید آن فایل را از طریق نرم افزار Photo and Fax viewer  در سیستم عامل ویندوز مشاده کنید .

روش دوم :

روش دوم برای دریافت گزارش توسط فاکس سرور از سیستم تلفن بانک و بهترین روش این است که شما خط تلفنی را که قرار است به دستگاه فکس سرور myFAX network fax server  متصل کنید را از سیستم مرکز تلفن یا سنترال خود دریافت کنید .

یعنی اینکه خطی که به فاکس سرور faxserver myFAX متصل می کنید از نوع داخلی باشد .

در اینصورت شما می توانید در حالی که پشت میز کار خود نشتسه اید با گوشی تلفن اختصاصی خود شماره تلفن بانک را گرفته مراحل کار را انجام دهید و در نهایت زمانی که از شما خواسته می شود تا فکس خود را استارت کنید آن خط را به شماره داخلی که به دستگاه فکس سرور myFAX   ( Network Fax server myFAX  ) وصل کرده اید Transfer  کنید .

در این حالت دستگاه مرکز تلفن خود برای مثال مرکز تلفن پاناسونیک آن خط را به شماره داخی فاکس سرور myFAX انتقال داده و دستگاه فکس سرور شروع به دریافت فکس ارسالی از سمت سیستم تلفن بانک می نماید .

در این حالت هر کاربری که قصد دریافت گزارش از تلفن بانک را داشته باشد برای مثال کارمندان بخش حسابداری و مالی می توانند با استفاده از گوشی روی میز خود گزارشهای تلفن بانک مورد نیاز خود را بوسیله دستگاه فکس تحت شبکه faxserver دریافت کنند .

مشاهده گزارشهای دریافتی در این روش نیز مانند دریافت فکس معمولی بوده و با توجه به نوع و روش راه اندازی فکس تحت شبکه که در هنگام خرید فکس سرور انجام گرفته می باشد .

همه این تنظیمات را نمایندگی فکس سرور myFAX  می تواند بصورت رایگان برای شما انجام دهد چرا که یکی از سرویسهای ارائه شده در فروش فکس سرور myFAX ارائه خدمات راه اندازی فکس تحت شبکه بصورت رایگان با استفاده از دستگاه فکس سرور سخت افزاری myFAX می باشد .