درخواست نمایندگی

درخواست نمایندگی

 
 مشاوره مهاجرت به فکس دیجیتال
مهاجرت به فکس سرور

خدمات مشاوره در حوزه فکس سرور دیجیتال digital faxserver بر پایه سخت افزارهای مناسب ارسال و دریافت فکس در شبکه و معرفی ابزارها و تجهیزات لازم جهت مهاجرت به سمت فکس سرور faxserver
 
 استقرار راهکار فکس تحت شبکه
راهکار فکس تحت شبکه

طراح و پیاده سازی سامانه فکس دیجیتال در بستر شبکه ارتباطی سازمان بر پایه نیاز ها و ملاحظات مختلف، همچنین آموزش راهبری و سرپرستی سیستم فکس سرور جدید
 
 تامبن تجهیزات سرور فکس و پشتیبانی
تجهیزات فکس سرور

تامین تجهیزات فکس سرور ، پشتیبانی و نگهداری زیرساخت نرم افزاری و سخت افزاری فکس سرور سازمان و محافظت از دارایی های سازمان و ارائه خدمات پشتیبانی سرور فکس
 
 مشتریان فکس سرور
مشتریان ما
 
کد : 18

تنظیم فکس سرور myfax جهت ارسال فکس به ایمیل

فکس سرور پس از دریافت فکس ها آن را بصورت فایل در حافظه خود ذخیره می کند . سپس بر اساس تنظیمی که قبلا انجام داده ایم فکس ها را به پروفایل کاربر مورد نظر ارسال می کند .

فاکس سرور myFAX می تواند به روشهای مختلفی فکس ها را برای کاربر نمایش دهد یا به عبارت دیگر کاربر می تواند فکسهای خود را به چند روش دریافت و مشاهده نماید .

یکی از روشهای دریافت فکس توسط کاربر استفاده از نرم افزارهای ایمیل مانند Outlook   می باشد . که کاربر می تواند فکسهای خود را در نرم افزار Outlook  خود ببیند .

برای استفاده از این روش شما باید در زمان راه اندازی فکس شبکه ای خود ابتدا یک اکانت ایمیل در ایمیل سرور خود ایجاد کنید که معمولاً نام این ایمیل را Fax انتخاب میکنیم .

سپس در قسمت تعریف و ایجاد کاربر فکس سرور بخشی را مشاهده می کنیم به عنوان SMTP که در این قسمت باید اطلاعات ایمیل سرور و همچنین اطلاعات ایمیل کاربر مورد نظر را بنوسیسم . 


SMTP Server : آدرس سرور ایمیل سرور خود را که باید فکس سرور به آن متصل شود می نویسیم . 
PORT  پورت سرویس SMTP  را می نویسیم که پورت پیش فرض آن 25 می باشد اما ممکن است شما در سرور ایمیل سرور خود پورت SMTP را تغییر داده باشید که در اینجا باید برای فکس سرور مشخص کنید که با چه پورتی که ایمیل سرور متصل شود .

Require a security connection (SSL) : اگر سرور ایمیل شما برای ارسال ایمیل از پروتکل امن SSL استفاده کند باید این تیک را بزنید .

Email Account : در این قسمت باید آدرس ایمیلی که در سرور ایمیل خود برای استفاده فکس سرور تعریف کرده اید را وارد کنید . برای مثال ما قبلاً یک ایمیل به نام Faxsever@test.com ایجاد کرده ایم . آن آدرس را در فکس سرور وارد میکنیم .

Email Password : رمز عبور ایمیل مورد نظر را وارد میکنیم

Email From :  آدرس ایمیل ارسال کننده را نمایش می دهد که همان آدرس ایمیل فکس سرور یعنی Faxserver@test.com می باشد .

Email to :  اینجا آدرس ایمیل کاربر فکس سرور را وارد می کنید . یعنی همه فکسهائی را که فکس سرور در پروفایل این کاربر ذخیره می کند را بصورت ایمیل به آدرس مورد نظرش ارسال کند .

Format : مشخص می کنیم که فکس سرور ایمیلها را با چه فرمتی برای کاربر ایمیل کنید .

Incoming Fax 2 Email : باید این تیک خورده باشد تا فاکس سرور بداند که باید فکسهای دریافتی را برای این کاربر ایمیل کند . فکس سرور مای فکس این موضوع را بطور اتوماتیک انجام میدهد .

Outgoing Fax to Email : اگر این تیک زده شود مشخص کرده ایم که فکس سرور myFAX همه فکسهائی را که کاربر ارسال کرده است را بصورت یک گزارش برای او ایمیل کند . در واقع myFAX faxserver گزارش ارسال فکس از طریق اینترنت را با استفاده از ایمیل به وی ارسال میکند .