درخواست نمایندگی

درخواست نمایندگی

 
 مشاوره مهاجرت به فکس دیجیتال
مهاجرت به فکس سرور

خدمات مشاوره در حوزه فکس سرور دیجیتال digital faxserver بر پایه سخت افزارهای مناسب ارسال و دریافت فکس در شبکه و معرفی ابزارها و تجهیزات لازم جهت مهاجرت به سمت فکس سرور faxserver
 
 استقرار راهکار فکس تحت شبکه
راهکار فکس تحت شبکه

طراح و پیاده سازی سامانه فکس دیجیتال در بستر شبکه ارتباطی سازمان بر پایه نیاز ها و ملاحظات مختلف، همچنین آموزش راهبری و سرپرستی سیستم فکس سرور جدید
 
 تامبن تجهیزات سرور فکس و پشتیبانی
تجهیزات فکس سرور

تامین تجهیزات فکس سرور ، پشتیبانی و نگهداری زیرساخت نرم افزاری و سخت افزاری فکس سرور سازمان و محافظت از دارایی های سازمان و ارائه خدمات پشتیبانی سرور فکس
 
 مشتریان فکس سرور
مشتریان ما
 
کد : 19

تنظیم فکس سرور جهت ارتباط از طریق اینترنت و ارسال فکس اینترنتی

دستگاه فکس سرور myFAX یک فکس تحت شبکه می باشد . وقتی که حرف از فکس شبکه می باشد یعنی این سیستم دارای IP بوده و هر دستگاهی که دارای IP می باشد را می توان از طریق اینترنت مشاهده نمود .

از سیستم فکس شبکه ای myFAX نیز می توان به عنوان فکس اینترنتی استفاده نمود تا با استفاده از آن ارسال فکس از طریق اینترنت و مدیریت فکس اینترنتی را برای شما فراهم کند .
راه اندازی فکس اینترنتی با استفاده از فکس سرور myFAX بدین صورت است که ابتدا باید در منوی تنظیمات شبکه فکس سرور آدرس IP آدرس Gateway و همچنین DNS خود را ثبت کنید.

سپس باید تست کنید که آیا سیستم فکس شبکه ای شما ارتباط با اینترنت دارد یا خیر که برای این منظور می توانید از ابزار Ping که در منوی Tools فکس سرور آمده است استفاده کنید .

بعد از اینکه از اتصال فکس سرور به اینترنت  اطمینان حاصل شد اکنون با توجه به نوع اتصال شبکه شما به اینترنت می توانید از ورشهای مختلفی برای Share  کردن یا اصطلاحاً  Publish کردن فکس سرور خود در اینترنت استفاده کنید .

راه اندازی فکس اینترنتی در سازمان شما بستگی مستقیم به دیاگرام شبکه سازمان شما دارد و اینکه اینترنت چگونه به شبکه شما داده شده است .

ساده ترین راه برای راه اندازی فکس اینترنتی این است که شما داری یک سرویس اینترنت ADSL می باشید که با استفاده از یک مودم ADSL به اینترنت متصل می شوید .

در این روش شما می توانید ابتدا فکس سرور خود را به اینترنت متصل کنید . سپس در قسمت مدیریت مودم اینترنت خود با استفاده از امکاناتی مانند Port Forwarding  فکس سرور خود را در اینترنت Publish   کنید

در این صورت شما با استفاده از Port Forwarding  پورت مربوط به فکس سرور را که پورت HTTP 80  می باشد را به آدرس IP فکس شبکه ای خود Forward   می کنید .

اکنون اگر شما دارای IP Static اینترنتی باشید می توانید از هر جای اینترنت و در هر نقظه ای از دنیا که باشید به فکس سرور خود متصل شده و فکسهای خود را ببینید و یا فکس مورد نظر را ارسال کنید .

این روش ساده ترین روش راه اندازی فکس اینترنتی می باشد که می تواند در سازمان شما استفاده گردد .