درخواست نمایندگی

درخواست نمایندگی

 
 مشاوره مهاجرت به فکس دیجیتال
مهاجرت به فکس سرور

خدمات مشاوره در حوزه فکس سرور دیجیتال digital faxserver بر پایه سخت افزارهای مناسب ارسال و دریافت فکس در شبکه و معرفی ابزارها و تجهیزات لازم جهت مهاجرت به سمت فکس سرور faxserver
 
 استقرار راهکار فکس تحت شبکه
راهکار فکس تحت شبکه

طراح و پیاده سازی سامانه فکس دیجیتال در بستر شبکه ارتباطی سازمان بر پایه نیاز ها و ملاحظات مختلف، همچنین آموزش راهبری و سرپرستی سیستم فکس سرور جدید
 
 تامبن تجهیزات سرور فکس و پشتیبانی
تجهیزات فکس سرور

تامین تجهیزات فکس سرور ، پشتیبانی و نگهداری زیرساخت نرم افزاری و سخت افزاری فکس سرور سازمان و محافظت از دارایی های سازمان و ارائه خدمات پشتیبانی سرور فکس
 
 مشتریان فکس سرور
مشتریان ما
 
کد : 21

نحوه ارتباط فکس سرور myfax با سانترال تلفن پاناسونیک


فکس سرور myFAX می تواند با انواع خطوط تلفن آنالوگ و دیجیتال کار کند . این خطوط می توانند از نوع خط مستقیم تلفن شهری باشد یا اینکه خطوطی باشد که از سیستم مرکز تلفن یا سانترال شما خارج شده و سپس به فکس سرور متصل می شوند و به عنوان خط داخلی محسوب می شوند .

در صورتی که بخواهید فکس سرور شما به سانترال Panasonic متصل شود و به عنوان یک خط داخلی مدیریت فکس شبکه ای را بر عهده بگیرد شما باید در ابتدا سیم تلفنی که از مرکز تلفن پاناسونیک خارج شده را به فکس سرور متصل کنید .

بعد برای آن خط یک شماره داخلی تعریف کرده و در سیستم سانترال خود تعریف کنید که این شماره امکان شماره گیری 0 صفر را نیز داشته باشد .

بعد از راه اندازی فاکس شبکه ای یا فکس سرور تحت شبکه وارد قسمت مدیریت فکس سرور myFAX شده و در قسمت Faxserver Setting در منوی Line تنظیمات خط تلفن را انجام میدهید .

نکته مهم اینکه همه سیستمهای تلفن مرکزی دارای یک کد Outline Prefix   می باشند که معمولا عدد 0  یا 9 می باشند . 
پس باید در قسمت Outline prefix  آن عدد را وارد کنید تا کاربران برای ارسال فکس از طریق شبکه دیگر نیازی به وارد کردن آن شماره قبل از شماره فکس نباشند و فقط شماره فکس مقصد را وارد کرده و فکس خود را ارسال کنند.
 
در این حالت فکس سرور myFAX بطور خودکار کد 0 یا 9 را گرفته و سپس اقدام به شماره گیری فکس مقصد می کند .