درخواست نمایندگی

درخواست نمایندگی

 
 مشاوره مهاجرت به فکس دیجیتال
مهاجرت به فکس سرور

خدمات مشاوره در حوزه فکس سرور دیجیتال digital faxserver بر پایه سخت افزارهای مناسب ارسال و دریافت فکس در شبکه و معرفی ابزارها و تجهیزات لازم جهت مهاجرت به سمت فکس سرور faxserver
 
 استقرار راهکار فکس تحت شبکه
راهکار فکس تحت شبکه

طراح و پیاده سازی سامانه فکس دیجیتال در بستر شبکه ارتباطی سازمان بر پایه نیاز ها و ملاحظات مختلف، همچنین آموزش راهبری و سرپرستی سیستم فکس سرور جدید
 
 تامبن تجهیزات سرور فکس و پشتیبانی
تجهیزات فکس سرور

تامین تجهیزات فکس سرور ، پشتیبانی و نگهداری زیرساخت نرم افزاری و سخت افزاری فکس سرور سازمان و محافظت از دارایی های سازمان و ارائه خدمات پشتیبانی سرور فکس
 
 مشتریان فکس سرور
مشتریان ما
 
کد : 6

ارتباط با فکس سرور myfax از راه دور با DDNS

از فکس سرور می توان هر جای شبکه داخلی یا شبکه اینترنت استفاده نمود چرا که فکس سرور myFax از سرویس HTTP استفاده نموده و با استفاده از همه مرورگرها قابل دسترسی می باشد .

گاهی اوقات ممکن است که ما نیاز داشته باشیم تا از سرویس فکس سرور ، در اینترنت استفاده نمائیم و همچنین این مشکل وجود دارد که اینترنت مورد استفاده دارای IP Static  نمی باشد .

در اینگونه موارد می توان از سرویسهای DDNS برای دسترسی به فکس سرور استفاده نمود . در واقع سرویس DDNS  یک سرویس جهانی است که در واقع بجای استفاده از IP Address از نام دامنه ایجاد شده در سرور DDNS  مربوطه استفاده می گردد . در واقع از نام FQDN استفاده می شود .

برای این منظور ابتدا باید در یکی از سایتهای ارائه دهنده این سرویس که در کنسول مدیریت فکس سرور myFax لیست شده است را انتخاب نمائیم و در آن سایت یک حساب کاربری ایجاد نمائیم . پس از ایجاد حساب کاربری و رمز عبور ارائه شده اطلاعات آن را در فکس سرور وارد می کنیم .

ابتدا وارد کنسول مدیریتی فکس سرور می شویم .

سپس در بخش Server Setting  گزینه DDNS را انتخاب می کنیم .

اطلاعات ارائه شده توسط سرویس دهنده DDNS را وارد می کنیم 
در اینجا اگر همه اطلاعات درست وارد شده باشد ما میتوانیم از طریق اینترنت به فکس سرور دسترسی داشته باشیم و از امکان ارسال فکس از طریق اینترنت ( فکس اینترنتی ) استفاده نمائیم .

اما اینکه اکانت DDNS را چگونه بسازیم با توجه به نوع سرویسی که انتخاب می کنیم متفاوت است . اما عمده این سرویسها به این شکل است که باید در سایت سرویس دهنده ddns  وارد شوید . سپس یک اکانت کاربری ایجاد کنید . پس از ورود به سایت DDNS باید یک اکانت اختصاصی برای سرویس DDNS ایجاد کنید . پس از ایجاد اکانت ، اطلاعات آنرا که شامل Account name & Password  می باشد را در کنترل پنل فکس سرور myFAX وارد میکنیم . هر وقت شما بخواهید از طریق آدرس DDNS به فکس سرور وصل شوید آدرسی مانند : myFAX.dyndns.com را در نرم افزار مرورگر خود وارد می کنید . سپس سرور DDNS آدرس IP این اکانت را از لیست DDNS خود خوانده و مسیر مورد نظر را برای شما باز میکند .

نکته ای که در اینجا مهم است این است که شما در ابتدا باید برای فکس سرور مای فکس خود آدرس Gateway خود یا همان IP مودم اینترنت را بدهید .

سپس در تنظیمات مودم با استفاده از ابزار Port Forwarding   پورت HTTP 80  را به سمت IP فکس سرور myFaxخود فوروارد کنید .

پس انجام این مراحل شما می توانید با استفاده از آدرس DDNS خود از هرجای اینترنت به فکس سرور خود وصل شوید و ارسال فکس از طریق اینترنت یا دریافت فکس از طریق اینترنت را انجام دهید .

همچنین در لینک زیر مقاله ای در مورد آموزش ساخت اکانت در سایت no-ip.org  آورده ایم که می توانید استفاده نمائید .
PDF